MÖBLER / Bord / Soffbord 11119433
nr 1111 9433
Carl Malmsten
(1888-1972), Sverige
Soffbord, design: Carl Malmsten (1888-1972), längd: 120 cm, djup: 86 cm, höjd: 61 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 29 maj 2017
kl 18:25:05
29/5 14:06:46